Važan bod Verone

Inter posrće u borbi za Scudetto: Drugo kolo zaredom kiksali nakon što su vodili

U prošlom kolu Inter je kod kuće odigrao 1:1 protiv Atalante, a istim rezultatom je završio i ogled protiv Leccea.

Nogometaši Leccea priredili su iznenađenje odigravši 1:1 protiv Intera u susretu 20. kola talijanskog prvenstva.

Inter je tako spojio dva kola bez pobjede i otvorio priliku Juventusu da večerašnjom pobjedom protiv Parme pobjegne Nerazzurrima na četiri boda prednosti.

Inter je poveo u 71. minuti golom Alessandra Bastonija, a šest minuta kasnije izjednačio je Marco Mancosu. Za Inter je do 82. minute igrao Marcelo Brozović.

Identičnim rezultatom je završio susret između Bologne i Verone koju vodi Ivan Jurić. Bologna je povela u 20. minuti preko Mattije Banija, a izjednačio je u 80. minuti Fabio Borini.

Bez pobjednika je završio i susret između Brescije i Cagliarija. Gosti su poveli, domaćin je potom okrenuo rezultat u svoju korist, no na koncu je završilo 2:2. Oba gola za Bresciju zabio je Ernesto Torregrossa (27, 49), a za goste Joao Pedro (21, 68-11m). Za Cagliari, koji je osvojio prvi bod nakon četiri poraza u nizu, od 53. minute je igrao Marko Rog.