odluka slijedi

Inter ostao u utrci s Milanom za naslov prvaka Italije do zadnjeg kola

Inter je u predzadnjem kolu Serie A pobijedio Cagliari 3:1.

Ivan Perišić (Foto: Afp)

Nogometaši Intera ostali su u utrci za naslov prvaka Italije s Milanom, nakon što su u posljednjoj nedjeljnoj utakmici predzadnjeg prvenstvenog kola slavili sa 3-1 na gostovanju kod Cagliarija.

Inter je bio bolji od Cagliarija koji se grčevito bori za ostanak u Serie A, a to je materijalizirao u 25. minuti. S lijeve strane je sjajno ubacio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, a Darmian je glavom poslao loptu u mrežu. U 51. minuti Lautaro Martinez je postigao svoj 20. ovosezonski gol i udvostručio Interovu prednost.

Rafael Leao Rebić bolji od Pašalića, Milan došao na korak od naslova prvaka Italije divider

Grčki branič Lykogiannis je "bombom" sa 20-ak metara iskosa s lijeve strane svladao Handanovića i donio nadu Cagliariju u preokret. No, to je svojim drugim pogotkom na utakmici u 85. minuti ugasio Lautaro Martinez.

Perišić i Marcelo Brozović su odigrali čitavu utakmicu za Inter, a Marko Rog je za Cagliari igrao do 56. minute.

Tako je Inter uoči zadnjeg kola ostao na dva boda zaostatka za Milanom koji je na San Siru pobijedio Atalantu sa 2-0.