Nevjerojatan rasplet...

Šokantnih 10 minuta: Inter ispustio pobjedu i otpao iz utrke za Scudetto

Nerazzurri su s prednošću od 2:1 ušli u završnih 10 minuta, a konačan rezultat bio je 3:3.

Ako je prije 27. kola i postojala kakva-takva šansa da Inter može ugroziti Juventus i Lazio i ozbiljno se uključiti u borbu za Scudetto, sada je više nema. Nerazzurri su kod kuće odigrali 3:3 sa Sassuolom pa sada zaostaju golemih osam bodova za vodećim Juveom.

Gosti iz Reggio Emilije poveli su već u četvrtoj minuti, strijelac je bio Francesco Caputo.

Ipak, u završnici prvog poluvremena Inter je izveo preokret: prvo je Romelu Lukaku realizirao jedanaesterac, da bi prednost domaćinima donio Cristiano Biraghi u sudačkoj nadoknadi.

Sama završnica utakmice bila je još uzbudljivija. U 81. minuti je Sassuolo došao do izjednačenja, precizan s bijele točke bio je Domenico Berardi.

U 86. je Borja Valero zabio za novo vodstvo Intera, ali ono je potrajalo samo tri minute, dok Giangiacomo Magnani nije postavio konačnih 3:3.

Marcelo Brozović zbog ozljede mišića nije konkurirao za nastup u domaćem sastavu.