Perišiću 90 minuta

Inter nastavio sa stopostotnim učinkom

Zahvaljujući pogotku kapetana Mura Icardija iz 42. minute nogometaši milanskog Intera svladali su u nedjelju u Veroni domaći Chievo s 1-0 za četvrtu uzastopnu pobjedu na startu talijanskog nogometnog prvenstva...

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić bio je u početnoj postavi Intera i odigrao svih 90 minuta za momčad Roberta Mancinija, dok je Marcelo Brozović ušao u 85. minuti umjesto Kondogbije.

Inter je na vrhu ljestvice s maksimalnih 12 bodova, a ovo je već treći put da su "crno-plavi" slavili s minimalnih 1-0. Chievo je doživio prvi poraz u novoj sezoni te je sa 7 bodova na šestom mjestu.

U nedjelju se u preostalim utakmicama 4. kola sastaju: Roma - Sassuolo, Atalanta - Verona, Bologna, Frosinone, Genoa - Juventus, Torino - Sampdoria (15 sati), Carpi - Fiorentina (18 sati) i Napoli - Lazio (20.45 sati).