Pružala mu se pomoć

Incident na utakmici u Dalmaciji: Navijači bacili petardu u teren i pogodili suca

Petarda je eksplodirala kraj suca na utakmici 1. ŽNL Zadarske između Galovca i Velebita.

Vatrogasac na utakmici u Benkovcu (Foto: Jure Miskovic/Cropix)

Na niželigaškim terenima u Dalmaciji dogodio se incident. Velebit je u gostima minimalno svladao Galovac (0:1), bila je to fer i korektna utakmica, ali sve je zasjenila situacija iz drugog poluvremena.

Navijači su ubacili petardu u teren, ona se odbila i eksplodirala u blizini pomoćnog suca:

"U 53. minuti dogodio se incident na terenu, bačena je petarda iz publike kod pomoćnog suca Roka Pavičića te se odbija od zemlje i prilikom puknuća pogađa ga u rame. Treba napomenuti da pomoćni sudac nije izravno gađan.

Nakon kratkotrajnog ukazivanja pomoći utakmica je nastavljena nakon dvije minute. Ovaj događaj nije imao utjecaj na stanje na terenu jer, bez obzira na pokazane kartone, utakmica je bila fer i korektna", napisao je delegat u zapisniku nakon utakmice.

Luka Modrić protiv Barcelone Modrićeva objava nakon Barce pregledana više od 2 milijuna puta: Katalonci ga zatrpali negativnim komentarima divider

Luka Modrić i Joao Cancelo VIDEO Cancelo je htio prekršajem zaustaviti Modrića, a onda je zaronio i brutalno se osramotio divider