Payet ispisao povijest

Igor Tudor upisao prvi poraz u prvenstvu: Fenjeraš prekinuo sjajni niz Marseillea

Igor Tudor upisao je prvi prvenstveni poraz na klupi Marseillea.

Igor Tudor (Foto: Afp)

Ajjacio je priredio veliko iznenađenje. U sklopu 10. kola Ligue 1 slavili su u gostima kod Olympique Marseillea s 2:1 i tako prekinuli sjajan niz hrvatskog trenera Igora Tudora.

Marseille je sjajno otvorio susret i poveo preko Dimtri Payeta, koji je ispisao povijest francuskog nogometa. Postao je prvi igrač u povijesti Ligue 1 koji je upisao 100 golova i 100 asistencija.

gol expired Kakva drama na Poljudu! Awaziem u posljednim sekundama donio tri boda Bijelima divider

Na žalost po hrvatskog trenera, vodstvo njegove momčadi nije dugo trajalo. Već deset minuta kasnije Amiens je poravnao na 1:1, a početkom drugog poluvremenu su poveli s 2:1. Nesretni Balerdi je zabio autogol.

Do kraja utakmice rezultat se više nije mijenjao. S ovim porazom Marseille je ostao na 23 boda i drugom mjestu iza PSG-a, koji ima utakmicu manje i dva boda više.

U deset odigranih kola Tudorova je momčad tako upisala sedam pobjeda, dva remija i prvi poraz, i to protiv fenjeraša. Šteta, nije to sjajna najava za derbi u sljedećem kolu protiv PSG-a.