Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Krenuo porazom

Šok za Štimca u kvalifikacijama za SP: Deset minuta prije kraja vodio pa izgubio od Omana

Igor Štimac krenuo je porazom na klupi Indije u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Bivši hrvatski izbornik Igor Štimac doživio je poraz s Indijom na startu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Indija je na domaćem terenu poražena od Omana s 2:1, iako su sve do deset minuta prije kraja imali prednost.

Indija je u vodstvo stigla golom Chhetrija u 24. minuti, a onda je favorizirani Oman golovima Al Mandhara u 82. i 90. minuti stigao do pobjede. Idući ispit Štimac ima 10. rujna kada Indija gostuje kod Katara.

Štzimac je u šest utakmica koliko je vodio Indijce, izgubio četiri, jednu remizirao te upisao jednu pobjedu.
 

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍