Posijao strah

Ibrahimović se vratio i objavio fotografiju uz opis u njegovom stilu: "Ti hodaš, ja letim…"

Legendarni Šveđanin spreman je i motiviran za nastavak sezone.

U 77. minuti utakmice Milan - Verona (3:2), u igru je ušao Zlatan Ibrahimović, zamijenivši Ismaela Bennacera.

Bio je to povratnički nastup legendarnog Šveđanina koji je u ovoj sezoni za Rossonere zaigrao samo jednom, 12. rujna u pobjedi protiv Lazija kada je svojim pogotkom postavio konačnih 2:0.

Ibrin ulazak u igru pri rezultatu 2:2 unio je određenu dozu straha među igrače Verone što se očitovalo samo minutu kasnije.

Naime, Milan je u 78. došao do potpunog preokreta i to na način da je Koray Günter nespretno reagirao i postigao autogol. Veronin vratar bio je tu potpuno nemoćan...

Takav rasplet, uz činjenicu da ponovno igra, razveselio je Ibrahimovića koji je poslije utakmice na Twitteru objavio fotografiju sebe i jednog braniča Verone uz opis: