Ibra, Ibra...

VIDEO Teško podnio poraz: Ibrahimović izgubio živce i složio na pod Azpilicuetu

Zlatan Ibrahimović nesportski se ponio u završnici utakmice protiv Španjolske.

Španjolska je u nedjelju osvojila prvo mjesto u skupini B domaćom pobjedom 1:0 (0:0) u Sevilli protiv izravnog konkurenta Švedske. Španjolskoj je u Sevilli bio dovoljan i remi, no svejedno je kontrolirala utakmicu čitavim tijekom, a bolju igru je okrunila i golom Morate u 86. minuti.

Bivši igrač Dinama Olmo opalio je s više od 20 metara, Olsen je odbio loptu u gredu, od koje se odbila na nogu Morati, koji nije mogao promašiti.

gol expired Kova objavio fotografiju koja bi mogla postati legendarna: Srebrni iz Rusije upali u svlačionicu divider

Šveđani su se nadali čudu u sudačkoj nadoknadi, a u 92. minuti je netom prije izvođenja udarca iz kuta gostiju legendarni Zlatan Ibrahimović, koji se s 40 godina vratio u reprezentaciju, izgubio živce.

Ibra se natezao s Busquetsom uoči skoka, a onda je ramenom s leđa pokosio za dvije glave manjeg Cesara Azpilicuetu. Izvukao se nekažnjen za ovaj start, nije se oglasila ni VAR soba, ali snimku su vidjeli svi.

Nesportski potez Ibre pogledajte ovdje.

Švedska će igrati u dodatnim kvalifikacijama u ožujku, pa će Ibra imati novu šansu za plasman na Svjetsko prvenstvo u Kataru.