Nastradao Wolfsburg

VIDEO Nije mogao zamisliti bolji poklon, Joško Gvardiol zabio na rođendan

Joško Gvardiol postigao je svoj drugi gol ove sezone u Bundesligi za RB Leipzig.

U susretu 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je pobijedio Wolfsburg sa 2-0, a drugi gol na utakmici zabio je hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol.

Wolfsburg se dobro držao do posljednjih 15 minuta susreta kada je primio oba gola.

Za 1-0 je zabio Willi Orban u 75. minuti, a pobjedu Leipziga potvrdio je Gvardiol u 83. minuti.

gol expired Torino iz jednog udarca ostao bez pobjede, Jurić poludio na suca i zaradio isključenje divider

Bila je to brza kontra domaćina, Yussuf Poulsen je uposlio Andrea Silvu, ovaj je produžio na krilo do Nordia Mukielea koji vratio u sredinu do Gvardiola.Mladi hrvatski branič je sam izbio ispred Koena Casteelsa i lijepim udarcem ga prebacio postigavši gol na svoj 20. rođendan.

Pogodak Joška Gvardiola možete vidjeti OVDJE.

Sudac Daniel Siebert je provjeravao pogodak zbog mogućeg zaleđa, no sve je bilo čisto. Bio je to njegov drugi ligaški pogodak nakon što je zabio i u pobjedi protiv Borussije Moenchengladbach (4-1) sredinom prosinca.