Dalić će biti sretan

Hrvatski reprezentativac igra u životnoj formi, zabio je hat-trick: Za dva gola trebalo mu je samo deset minuta

Trenutno je na deset ligaških golova i četvrti je strijelac lige.

Hrvatski reprezentativac Antonio-Mirko Čolak odigrao je još jednu vrlo zapaženu utakmicu u dresu Malmöa, aktualnog švedskog prvaka.

U ogledu 2. kola švedskog Kupa Malmö je bio uvjerljiv te je s 5:1 pobijedio Onsalu, a najbolji igrač na terenu bio je hrvatski napadač.

U 9. i 19. minuti je postigao prva dva pogotka, dok je u 67. zaključio niz golova svoje momčadi te je postavio konačnih 5:1.

Podsjetimo i kako je Čolak zapažen od samog početka švedske Allsvenskan lige.

gol expired Noćna mora Sergija Ramosa u Parizu konačno je gotova divider

Trenutačno je na deset ligaških golova te se nalazi na četvrtom mjestu ljestvice strijelaca, dok je njegov Malmö treći na ljestvici i ima tri boda manje od vodećeg dvojca (Djurgarden i AIK Stockholm).