Ništa od Eura

Mladi Vatreni poraženi u Varaždinu: Izbornik izvadio Vuškovića već polovicom prvog poluvremena

Hrvatska U-19 reprezentacija poražena je od Turske 1:2 u Varaždinu.

Hrvatska U-19 reprezentacija (Foto: Damir Krajac/Cropix)

Hrvatska je Turke dočekala na krilima velike pobjede nad Njemačkom (2:1) u prvom kolu koja je uvelike povećala izglede za izravan plasman na Europsko prvenstvo.

Ipak, naša U-19 selekcija je u susretu odigranom u Varaždinu izgubila 1:2 od Turske koja je osigurala izravni plasman na Euro koji se igra na ljeto u Sjevernoj Irskoj.

Mislav Ćutuk Velikani zagrizli za Dinamovog dragulja: Mladi Ljubušak je hit napadač, kuca na vrata prve momčadi divider

Izabranici Siniše Oreščanina, bivšeg trenera Hajduka i Gorice, gubili su 0:2, uspjeli smanjiti, imali fantastičnu šansu u 75. minuti kada je na liniji pet metara dosuđen neizravni slobodni udarac, ali na koncu Turci slave veliku pobjedu.

Strijelci su Tursku bili su Yildrim (5.) i Ozun (10.), dok je za naše mlade Vatrene Koščević smanjio na konačnih 1:2 u 50. minuti.

Dodajmo da je Oreščanin morao mijenjati Vuškovića već u 23. minuti susreta kada se mladi Splićanin požalio na ozljedu i signalizirao prema klupi.