Velik uspjeh

Hrvati priredili senzaciju u talijanskom Kupu: S igračem manje izbacili Milan

Hrvatski trener Ivan Jurić odveo je Torino u četvrtfinale talijanskog Kupa.

Ivan Jurić (Foto: Afp)

Nogometaši Torina, koje predvodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, izborili su plasman u četvrtfinale talijanskoga Kupa nakon što su na San Siru nakon produžetaka pobijedili Milan s 1:0.

Pogodak odluke zabio je Michel Adopo u 114. minuti u trenucima kad su gosti imali igrača manje. Naime, u 70. minuti Koffi Djidji isključen je zbog drugog žutog kartona.

Za Torino je Nikola Vlašić igrao do 80. minute, dok Ante Rebić nije nastupio za domaćine zbog ozljede.

Mislav Oršić Oršić debitirao u senzacionalnoj pobjedi Southamptona: Srušili City za polufinale Liga kupa divider

Jurićeva momčad tako se u četvrtfinalu pridružila Interu, koji je u utorak nakon produžetaka pobijedio Parmu s 2:1. Torino će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika susreta između Fiorentine i Sampdorije, koji je na rasporedu u četvrtak.