strijelac milić

HNL sezona završila pobjedom prvaka Dinama protiv Šibenika

Pobjednički pogodak Dinamo je zabio u 88. minuti, a strijelac je bio Stefan Milić.

U posljednjem susretu posljednjeg kola Prve HNL prvak Dinamo je na stadionu Maksimir pobijedio Šibenik sa 1-0.

Bio je to susret bez rezultatske važnost. Dinamo je i prije ovog kola osigurao naslov prvaka, dok je Šibenik siguran šesti.

Stoga ne čudi da je Damir Krznar na teren izveo mješoviti sastav i priliku su dobili igrači s klupe.

Pobjednički pogodak Dinamo je zabio u 88. minuti, a strijelac je bio Stefan Milić na asistenciju Ivana Šaranića.

Gosti su najbliže golu bili u 47. minuti kada je Martin pogodio stativu.

U ranije odigranim susretima doznali smo i posljednje putnike u Europu, te tko će ispasti iz lige.

Nakon dramatičnog raspleta Dinamu i doprvaku Osijeku u europskim natjecanjima pridružit će se Rijeka i Hajduk, dok je Varaždin ispao iz elitnog razreda hrvatskog nogometa.