Velika tri boda

Osijek nakon promjene trenera upisao vrijednu pobjedu u gostima

U susretu 27. kola Prve HNL Osijek je kao gost u Zaprešiću svladao Inter s 3-1 (1-1).

Goste je u vodstvo na samom startu utakmice doveo Žaper, sredinom prvog poluvremena odličnim udarcem izvan kaznenog prostora poravnao je Postonjski, da bi Marić 10-ak minuta prije kraja utakmice iz slobodnog udarca sa samog ruba kaznenog prostora pogodio sam gornji desni kut domaćeg gola za novo vodstvo Osijeka.

Pobjedu gostiju potvrdio je Pušić iz protunapada u prvoj minuti sudačke nadoknade.

S ova tri boda treći Osijek je stigao do učinka od 46 bodova, dva više od četvrte Lokomotive, a tri više od petog Hajduka koji trenutno ima utakmicu manje, dok mu druga Rijeka bježi sedam bodova.

Inter je ostao osmi sa 24 boda, jednim manje od sedmog Slavena Belupa, a sedam više od devete Istre 1961 koja će u četvrtak gostovati kod Rudeša.