uragansko otvaranje

VIDEO Pogledajte kako je Dinamo potopio Rijeku na Rujevici

Rijeka i Dinamo odigrali su posljednji susret 17. kola SuperSport HNL-a na Rujevici.

Nogometaši Rijeke ugostili su Dinamo u posljednjem susretu 17. kola SuperSport HNL-a na Rujevici.

Na pogodak nismo dugo čekali, Modrima je trebalo samo dvije minute da povedu na neugodnom gostovanju, a zabio je Josip Mišić. Budući da je Smolčić skrenuo loptu u vlastitu mrežu, ovo se piše kao autogol.

Već u 13. minuti Modri su povećali vodstvo sjajnim pogotkom Mislava Oršića. U 28. minuti dvoboja Špikić je pobjedao domaćoj obrani i na asistenciju Drmića povisio na 3:0.

Tu nije bio kraj nevoljama po Rijeku jer je Oršić pred kraj prvog dijela zabio svoj drugi pogodak za visokih 4:0! Dinamovci nisu mogli zamisliti bolje otvaranje susreta, a domaćinima je sve krenulo po zlu već na samom otvaranju dvoboja...

U drugom dijelu susreta nastavila se golijada zagrebačke momčadi, a Riječani su uspjeli zabiti tek dva pogotka i tako barem malo ublažiti katastrofalan poraz na domaćem terenu.

Za Modre su redom zabijali Josip Šutalo i Mahir Emreli dva puta u drugom dijelu, dok su za domaće zabili Lunetta i Vrančič.

Sve golove s utakmice Rijeke i Dinama možete vidjeti OVDJE.