Gubili do 86. minute

Ludi preokret u Koprivnici: Gorica sredila Slaven Belupo i izjednačila se s Dinamom

Podravci su tijekom 40 minuta drugog poluvremena imali prednost i uspjeli su izgubiti utakmicu.

U susretu drugog kola Prve HNL Gorica je u Koprivnici pobijedila Slaven Belupo sa 2:1 okrenuvši rezultat u posljednjih šest minuta utakmice.

Slaven Belupo je poveo u posljednjim sekundama prvog poluvremena. Lovrić je izgubio loptu na 40-ak metara, Paracki je potom dodao do Etoundija, koji je odmah proigrao Nemanju Glavčića, a veznjak Slavena je preciznim udarcem sa 16 metara svladao vratara Kahlinu.

Gorica je uspjela izjednačiti u 86. minuti golom Ognjena Mudrinskog, a isti je igrač u drugoj minuti sudačke nadoknade svojim drugim golom na utakmici donio drugu pobjedu gostima ove sezone. Matija Dvorneković je s desne strane poslao dobar centaršut, a srpski napadač lagano zabio.

Mudrinski je bio dvostruki strijelac i u prvom kolu u gostujućoj 5:1 pobjedi protiv Varaždina.

Klub iz Velike Gorice tako je zbilja odlično otvorio novu sezonu, s maksimalnih šest bodova na dva gostovanja.