breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Mršić spasio Crvene

Lokomotiva odnijela bod iz Parka mladeži, a bila je blizu sva tri

U drugom splitsko-zagrebačkom ogledu ove subote nije bilo pobjednika.

U 19. kolu HNL-a Split i Lokomotiva su u Parku mladeži odigrali 1:1 što je rezultat kojim puno zadovoljniji mogu biti domaćini - kako zbog zadržavanja razlike od šest bodova tako i zbog zbivanja na terenu.

Derbi: Dinamo slavio golom u sudačkoj nadoknadi, Hajduku se osvetili brojni promašaji!

Već u drugoj minuti gosti su poveli, strijelac je bio Eros Grezda koji je zabio prizemnim udarcem iskosa s desetak metara.

Veliku prigodu da prelome utakmicu Zagrepčani su imali u 39. minuti, ali Jerko Leko je iz penala promašio čitava vrata.

Svoj kazneni udarac Split je realizirao. Učinio je to u 65. minuti Antonio Mršić, isti igrač koji je i izborio najstrožu kaznu.

U 71. minuti domaćini su ostali s igračem manje jer je crveni karton dobio Miloš Vidović, ali Lokomotiva to nije uspjela kapitalizirati.

Pred 400-tinjak gledatelja u Parku mladeži sudio je Ivan Bebek iz Rijeke.

U nedjeljnim utakmicama 19. kola sastaju se Zagreb - Osijek i Istra 1961 - Slaven Belupo.