Torino blizu pobjedu

Higuain spasio bod Juventusu u gradskom derbiju

Torinski derbi bio je vrlo zanimljiv, a svih 90 minuta na terenu je proveo Mario Mandžukić.

U torinskom derbiju Juventus je na svom stadionu bio na pragu prvog prvenstvenog poraza od kolovoza 2015. godine, a onda je u 92. minuti Gonzalo Higuain pogodio za 1:1, rastužio navijače Torina i doveo Juventus na tri boda od obrane naslova.

Torino je vodio od 52. minute pogotkom Ljajića iz slobodnog udarca. Posljednjih pola sata gosti su igrali s igračem manje, jer je Acquah zaradio drugi žuti karton. Brojčanu prednost Juventus je iskoristio u drugoj minuti sučeve nadoknade, kad je Higuain postigao svoj 24. prvenstveni pogodak za Staru damu.

Mario Mandžukić je igrao cijelu utakmicu za Juve.

U subotu je Napoli za dva boda smanjio zaostatak za Juventusom pobjedom 3:1 nad Cagliarijem. Dva pogotka postigao je Mertens, a jedan Insigne. Od 77. minute Marko Rog je igrao za Napoli umjesto Mareka Hamšika.