HAJDUK U TREĆEM PRETKOLU

Hari Vukas: ''Visili smo i parali živce navijačima''

Hajduk je jedva prošao Renovu.

Hajduk je prošao u treće pretkolo Europske lige i to puno teže od očekivanog. Bijeli su u gostima pobijedili Renovu s 0:1, a zabio je Caktaš u četvrtoj minuti.

Svoj komentar utakmice dao je Hari Vukas, trener Hajduka.

''Prije svega najvažniji je prolaz, navijačima smo parali žive zadnjih 20 minuta, a to je tako kad ne iskoristiš šanse koje si imao. Dali smo im mogućnost da se dignu, ali uspjeli smo se obraniti'', rekao je Vukas pa dodao:

Renova - Hajduk Hajduk izvukao pobjedu u Makedoniji i izborio 3. pretkolo Europske lige divider

''Izgubili smo u nastavku agresiju, stajali smo daleko od igrača, pali smo i oni su pokušali to iskoristiti. Visili smo, ali realno smo utakmicu davno trebali završiti.''

Galatasaray ili Neftči?

''Ne razmišljam o tome, psihološki smo se ispraznili, vraćamo se u Split, pripremit ćemo se. Osobno bi ja htio Galatasaray, poznajem te igrače i bio sam tamo u klubu. Ta će utakmici biti sigurno drugačija od ove danas. Naši budući protivnici su daleko kvalitetniji od Renove, ako želimo proći moramo realizirati ovakve prilike'', završio je Vukas.