Poentirao i Bočkaj

VIDEO Pobjede Hajduka i Dinama u prijateljskim susretima: Igrač Splićana pretrčao pola terena i zabio

Nogometaši Dinama i Hajduka odigrali su prijateljske utakmice tijekom nedjelje te su oba sastava upisali pobjede.

Hajduk je na Poljudu igrao protiv Širokog Brijega te je pobijedio s 2:1.

Splićanima je to bila prva pripremna utakmica tijekom ove zime, a za prvi gol u 25. minuti zaslužan je bio Ivan Dolček.

Odmah u idućem napadu izjednačio je Tonći Mujan, dok je u 71. minuti, na asistenciju Marka Livaje, Marko Brkljača zabio za pobjedu Hajduka protiv trenutačno pete momčadi na ljestvici bosansko-hercegovačke Premijer lige.

Na zimskim pripremama u Rovinju Dinamo je odigrao drugu utakmicu. Nakon 2:0 protiv ljubljanske Olimpije ovaj put je Dinamo s 4:2 svladao Koper, inače u ovom trenutku drugu momčad slovenskog prvenstva.

Lijepim golom Marka Bulata u 11. minuti Dinamo je poveo, no samo četiri minute kasnije Gambijac Colley je izjednačio na 1:1. U 42. minuti je, pak, Bulat asistirao, a Andrić zabio za novo vodstvo Dinama.

Novi pogodak za Dinamo postigao je Špikić u 59. minuti, ali je u 66. smanjio Kubala. U posljednjoj minuti susreta Dinamo je zabio i četvrti gol, a autor je bio Petar Bočkaj, ovozimsko pojačanje Dinama što je bio njegov premijerni gol za maksimirski klub.