tko jradi, ne boji se gladi

Hajduk se blamira po Europi, a njihov bivši igrač im zamalo olakšao posao u Konferencijskoj ligi

Doveo je svoje na korak do čuda u uzvratnoj utakmici kvalifikacija.

Hrvatski prvoligaš Hajduk ispao je senzacionalno od kazahstanskog Tobola (4:3) poslije dvije utakmice u 2. pretkolu Konferencijske lige. Igrači su još jednom sramotnom europskom predstavom na travnjaku razočarali svoje navijače, a navijači bi se mogli razočarati u upravu i struku kad čuju kako je igrač kojeg su olako pustili zabio svoj drugi gol u dvije utakmice u kvalifikacijama.

Libanonac Bassel Jradi do prije nekoliko tjedana nosio je Hajdukovu majicu, a već u uvodne dvije utakmice za Apollon Limassol u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu protiv Žiline bio je strijelac.

gol expired Tobol razbio Hajduk za novu sramotu i ispadanje Splićana u Europi divider

U domaćem porazu Ciprana 3:1 prošli tjedan bio je jedini strijelac Ciprana, a u četvrtak je u Slovačkoj zabio za prednost 2:1 gol koji je dao nadu Apollonu u čudesan prolaz. Ipak, nada je trajala samo 30-ak minuta drugog dijela jer je Žilina zabila za 2:2 desetak minuta uoči kraja utakmice te na koncu otišla dalje s ukupnih 5:3.

Inače, pobjednik ovog susreta čekao je pobjednika susreta Hajduka i Tobola u 3. pretkolu, ali to sad više nije bitno…