bijeli bolji, ali...

Hajduk i Osijek razočarali u derbiju: Podijelili bodove bez golova i pravih prilika

Hajduk i Osijek na Poljudu su odigrali bez pogodaka u derbiju 28. kola.

Hajduk i Osijek podijelili su bodove u derbiju 28. kola Prve HNL. U 90 minuta utakmice navijači nisu vidjeli golove.

Derbi kola protekao je u nervoznoj i vrlo rastrganoj igri, praktički bez izrazitih šansi. Hajduk je imao dominaciju, ali nije našao način kako probiti osječku obranu.

Najveću priliku za Hajduk imao je Gyursco, koji je sredinom prvog poluvremena iskosa izbio na vratara, ali pod pritiskom braniča pucao nadohvat ruke Malenice.

U nastavku je i Osijek imao jako dobru priliku, no prije nego je udarac došao do vratara Posavca na putu se našao stoper Hajduka.

Osijek je ostao treći s 47 bodova, dok je Hajduk peti s 44 boda.

Pred 10000 gledatelja na stadionu Poljud sudio je Pajač iz Zeline.

Nižerazredna utakmica u BiH (Screenshot) Bizarnost u susjedstvu: Prekinuo utakmicu pucanjem iz oružja, igrači u strahu pobjegli divider

Watford slavi pogodak u polufinalu FA Cupa (Foto: AFP) Watford u finalu FA Cupa: Wolvesi vodili 2:0, a onda je magičnim potezom krenuo čudesni preokret! divider

HAJDUK - OSIJEK 0:0