Krovinović zabio gol

Hajduk remizirao u posljednjem susretu pred proljetni dio sezone

Hajduk je remizirao u posljednjem prijateljskom susretu na pripremama u Istri.

Hajduk (Foto: Goran Sebelic/Cropix)

Nogometaši Hajduka odigrali su 1:1 protiv Slovackog u posljednjem prijateljskom susretu na pripremama u Istri.

Protiv osme momčadi češkog prvenstva Splićani su poveli pogotkom Filipa Krovinovića u 8. minuti dvoboja nakon jednog preciznog udarca s ruba šesnaesterca. Naciljao je suprotni kut i doveo Hajduk u vodstvo.

Ivan Perišić VIDEO FIFA podijelila Perišićev pogodak sa Svjetskog prvenstva i napravila veliki gaf divider

U 22. minuti Slovacko je izjednačilo preko Kima, koji je iskoristio ubacivanje s desne strane.  Desetak minuta kasnije Livaja i Mlakar su odigrali dupli pas, slovenski napadač je izašao pred vratara česke momčadi, ali brani njegov udarac s 12 metara.

U drugom poluvremenu nismo vidjeli puno toga, tek smo vidjeli pogrešku Krovinovića na 30-ak metara od Hajdukovih vrata te pokušaj Pukštasa, koji je bio u izglednoj šansi, ali sudac je signalizirao prekršaj mladog veznjaka nad vratarom češke momčadi.