napucao na parking

Užasan Griezmannov udarac iz penala: Opalio i "prebacio tribinu" pa se pridružio šalama na svoj račun

Francuz se nije proslavio svojim izvođenjem penala protiv bivšeg kluba.

Gotovo nevjerojatno zvuči podatak da Barcelona gotovo 23 godine nije odlučivala o pobjedniku izvođenjem jedanaesteraca.

Posljednji put to se dogodilo u finalu Kupa Kralja 1998., a tradiciju je prekinulo polufinale Superkupa protiv Real Sociedada. Barca je bila uspješnija u oba navrata - Real Sociedad preskočila je s 3:2 u penalima nakon 1:1 u 120 minuta igre.

Izvođači se nisu baš proslavili na obje strane. Ukupno pet pokušaja završilo je obranama ili promašajima, a nijedan nije bio teži od onog Antoinea Griezmanna.

gol expired Di Marzio donosi senzaciju: Mandžukić potpisuje za talijanskog velikana, poznato je i kada divider

Francuz je u četvrtoj seriji imao meč-loptu za finale, ali poslao ju je nebu pod oblake. Promašaj možete pogledati OVDJE.

Na kraju je pobjednički gol morao zabiti mladi Riqui Puig. Kako to već ide, odmah je krenula sprdnja na Griezmannov račun na internetu.

Neki se tako šale da je Griezmann namjerno promašio da bi Puig dobio priliku postati junak. Neke od reakcija pogledajte u nastavku, sam Griezmann je "lajkao" podosta njih pokazavši zdravu dozu autoironije.