NEOBIČNO

VIDEO Nitko nije mogao vjerovati: Pogledajte što je Griezmann napravio s kopačkom protivnika

Slavni Francuz i Mingueza dobri su prijatelji iz dana u Barceloni, pa ne čudi ova gesta francuskog reprezentativca.

Antoine Griezmann (Foto: Twitter/Screenshot)

Nogometaši Atletico Madrida stigli su do važne pobjede u prvenstvu, u gostima je pala Celta 1:0, a gol za tri boda zabio je Depay u 89. minuti utakmice.

Atletico je tako nastavio borbu za Ligu prvaka. Eventualni naslov prvaka odavno im je pobjegao, pa im je ostala Europa.

U 25. minuti utakmice dogodila se jedna vrlo neobična scena. Antoine Griezmann neprezno je stao na Minguezinu kopačku i izuo mu je.

Barcelona Nastavlja se sjajan prvenstveni niz Barcelone: Pobjegli su Realu na 11 bodova divider

Uz sve to bivši igrač Barcelone previjao se od bolova, ali brzo se oporavio. No priča je sljedeća.

Griezmann je uzeo Minguezi kopačku kako bi mu je odvezao, no nije išlo rukama, pa je morao zubima odvezati vezice na kopačkama.

Slavni Francuz i Mingueza dobri su prijatelji iz dana u Barceloni, pa ne čudi ova gesta francuskog reprezentativca.