Potop u Velikoj Gorici:

Gorica i Slaven u nemogućim uvjetima zaključili sezonu

U susretu posljednjeg, 36. kola Prve HNL Gorica i Slaven Belupo su u gotovo nemogućim uvjetima odigrali bez pogodaka.

Tijekom prvog poluvremena nad Veliku Goricu se spustio prolom oblaka. Travnjak je ubrzo natopljen, a uz jak vjetar i još snažniju kišu bilo je teško očekivati neku kvalitetniju utakmicu.

Posebice što susret nije imao nikakvu rezultatsku važnost. Gorica je šesta, a Slaven Belupo sedmi bez mogućnosti za promjenu pozicija.

U ranije odigranom susretu Dinama je na stadionu Maksimir pobijedio Varaždin sa 2-0 i službeno proslavio naslov prvaka Hrvatske.

Prvo ime susreta bio je Lovro Majer koji je zabilježio pogodak i asistenciju, a u 59. minuti uzdrmao okvir gola. Među strijelce se upisao i Mario Ćuže.

Dinamo je 21. naslov prvaka osvojio sa 80 bodova. Na drugom mjestu je Osijek sa 62 boda, koliko ima i Lokomotiva na trećoj poziciji, dok je Rijeka četvrta sa 61 bodom.

U subotu ćemo doznati i tko će osvojiti drugo mjesto koje ove sezone vodi u kvalifikacije Lige prvaka.

Osijek i Lokomotiva će u međusobnom susretu tražiti pobjedu za titulu doprvaka, a drugom mjestu se nada i Rijeka.