Hrvatska reprezentacija
Kalvarija Vatrenih

VIDEO Pogledajte golove s utakmice Hrvatske i Austrije: Arnautović, Gregoritsch i Sabitzer izbušili Ivušića

Hrvatska reprezentacija teško je stradala protiv Austrije 0:3 na startu Lige nacija.

Nogometaši Hrvatske poraženi su od Austrije 3:0 u Gradskom vrtu 1. kolo Lige nacija.

Nažalost, gosti su poveli iz prvog udarca ka Ivušiću, a strijelac je bio Marko Arnautović. Iskusni kapetan naših suparnika sjajno je slomio našu obranu i pogodio pokraj golmana Vatrenih za 0:1 u 41. minuti susreta.

Ni u nastavku nije bilo ništa bolje. Već u 54. minuti Wobber je sjajno pronašao Michaela Gregoritscha za 0:2. Dao mu je loptu na pladnju, a ovaj pogodio kraj nemoćnog Ivušića.

Gol Austrije za 0:2

Samo tri minute kasnije rezultat je 0:3, a strijelac je bio Sabitzer koji je pogodio s 20-ak metara ispod Ivušića u 57. minuti.

Gol Austrije za 0:3