dvoboj za playoff

VIDEO Pogledajte golove: Perić zabio u stilu najboljih napadača, autogol kroz noge i kiks Livakovića

Dinamo je poveo 0:2, ali Ludogorec je uspio smanjiti prije prvog dijela.

Ludogorec je ugostio Dinamo u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka. Modri su nakon poluvremena ima 2:1 na teškom gostovanju.

Hrvatski prvak je krenuo kao iz snova. Prvo je za vodstvo zabio Dino Perić u šestoj minuti, a 0:2 je zabio Sergio Padt koji je postigao autogol.

No Bugari su se vratili u utakmici preko Tekpeteyja u 22. minuti susreta.

gol expired Dinamo slavio u Bugarskoj protiv Ludgoreca: Velike pogreške vratara i sjajan gol Perića divider

Dino Perić je zabio majstorski gol kojeg se isplati više puta pogledati. Prvo je loptu primio glavom koja mu se spustila na volej, a golman gostiju ništa nije mogao. Gol pogledajte OVDJE.

Nastavak je donio novi gol Modrih. Ljubićić je htio ubaciti na Ivanušeca, no lopta se kroz noge domaćeg golmana odbila u gol Ludogoreca. Autogol pogledajte OVDJE.

Bugarski prvak je do gola došao nakon udarca Tekpeteyja koji je pucao u Livakovićev bliži kut. Hrvatski golman je morao bolje reagirati kod gola.

Kiks golmana Dinama možete vidjeti OVDJE.