majstore, mijenjaj poziciju

Kad se golman pretvori u Pippa Inzaghija: Pogledajte sjajno snalaženje za gol u 96. minuti

Ovaj vratar nije kralj samo svog nego i tuđeg šesnaesterca.

Pippo Inzaghi kultni je talijanski napadač, pravi lisac u šesnaestercu, koji je golove zabijao na sve moguće načine - nogom, glavom, stražnjicom...

Uvijek se znao naći na pravom mjestu i nekako utrpati loptu u gol, baš kako je to napravio vratar španjolskog trećeligaša CDA Navalcarnera Aitor Gonzalez u susretu s drugom momčadi Atletico Madrida.

Gonzalez je došao na korner u 96. minuti. Akciju je sjajno ispratio; obrana ga je zaboravila, a on je utrčao na drugu vratnicu i snalažljivo prsima proslijedio loptu u mrežu.

Bio je to gol za konačnih 1:1 i bod za momčad iz madridskog predgrađa. Pogledajte kako se snašao golman pred golom...