dribling sezone

Golčina Bistrovića za pobjedu, a Vlašić posramio trojicu majstorskim driblingom

CSKA na hrvatski pogon.

Hrvatski veznjak Kristijan Bistrović bio je strijelac jedinog pogotka u 0-1 gostujućoj pobjedi moskovskog CSKA protiv Ufe u susretu 8. kola ruskog nogometnog prvenstva.

Bistrović je u 64. minuti snažnim udarcem sa 12 metara pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola.

Ovo je prvi ovosezonski pogodak 22-godišnjeg Koprivničanina u prvenstvu, a postigao ga je samo tri minute po ulasku u igru.

gol expired Hrvat zabio neviđen autogol, igrači nisu mogli vjerovati što je napravio divider

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić odigrao je čitav susret za CSKA koji je sada drugi na ljestvici sa 16 bodova, jednim manje od vodećeg Zenita, a jednim više od trećeg Sočija. Ufa je 14. s pet bodova.

Potez utakmice ipak je pripao bivšem igraču Hajduka. Vlašić je izveo dribling sezone i ponovno pokazao da je prerestao rusku ligu. Hrvatski veznjak majstorski se u jednom potezu riješio čak trojice igrača.

Gol Bistrovića i Vlašićev potez pogledajte OVDJE.