krenulo ga

Vida zabio prvi gol u pobjedi Bešiktaša

Hrvatski stoper načeo je protivničku mrežu.

Domagoj Vida (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je strijelac za Bešiktaš u 2:1 (1:1) gostujućoj pobjedi protiv Sivasspora u susretu 29. kola turskog prvenstva.

Vida, koji je odigrao čitav susret, postigao je prvi gol na utakmici u 31. minuti kada se najbolje snašao u gužvi pred domaćim vratima nakon udarca iz kuta. Bio je to drugi ovosezonski Vidin gol, prvi je postigao prije dva tjedna u 7:2 gostujućoj pobjedi protiv Rizespora.

Domaći su poravnali preko Diabatea u 45. minuti, ali tri važna boda gostima osigurao je Yilmaz iz slobodnog udarca u 87. minuti.

Treći Bešiktaš sada ima 56 bodova, tri manje od drugog Galatasaraya, a šest manje od vodećeg Istanbul BB-a, dok je Sivasspor 13. sa 35 bodova.