sjajno!

VIDEO Fantastična golčina Arijana Ademija, kako je samo lijepo pogodio

Arijan Ademi oduševio je navijače sjajnim golom.

Arijan Ademi (Foto: Afp)

Nogometaši Beijing Guoana ugostili su Nantong Zhiyun u sedmom kolu kineske Super Lige i pobijedili s 1:0.

Fantastičnu utakmicu odigrao je Arijan Ademi, bivši kapetan zagrebačkog Dinama. Zabio je svoj prvi gol u Kini, i to ne bilo kakav.

Ademi je sjajno pogodio u 23. minuti utakmice na oduševljenje domaćih navijača, a snimka gola sigurno će se još dugo vrtjeti po kineskim sportskim kanalima.

Luka Modrić Prekrasna Modrićeva gesta, došao je gledati kćer pa izveo gospodski potez divider

Makedonski reprezentativac igrao je do 72. minute, a umjesto njega ušao je Chi, povremeni kineski reprezentativac.

Ovo je Ademiju sedmi nastup za novi klub, a trenutačno se nalazi na sedmom mjestu s deset osvojenih bodova.