NEVJEROJATNO

Kaos u Italiji: Pašalićev trener pljunuo i udario sportskog direktora Fiorentine

Gian Piero Gasperini poludio je na stožer Fiorentine nakon utakmice Serie A.

Gian Piero Gasperini (Foto: Afp)

U posljednjem susretu 30. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, u Firenci su nogometaši Fiorentine i Atalante odigrali 1:1.

Atalanta je povela u 37. minuti nakon lijepog prodora Danca Maehlea, koji je zabio za 1:0. No, Fiorentina je izjednačila početkom drugog poluvremena, kada je dosuđen dvojbeni jedanaesterac uslijed navodnog Toloijeva igranja rukom. S bijele točke miran je bio Arthur Cabral, koji je zabio za konačnih 1:1.

Do kraja je Fiorentina bila bliže osvajanju preostala dva boda, ali je propustila dvije vrlo dobre prilike.

Torcida na Rujevici Fotografija Torcide u kavezu Rujevice postala svjetski hit, pregledana je više od dva milijuna puta divider

Poslije utakmice dogodile su se vrlo ružne scene na stadionu. Prema pisanju talijanskih medija, trener Atalante Gian Piero Gasperini poludio je na stožer Fiorentine i pljunuo sportskog direktora te ga udario.

Snimka navodnog sukoba još nije viđena, no ako mu se dokaže krivnja, trener Marija Pašalića mogao bi na prisilnu pauzu od nekoliko utakmica.