breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
najskuplja pogreška ikad

Fulham se vratio u Premierligu nakon nevjerojatnog kiksa o kojem će se pričati još danima

Nogometaši Fulhama vratili su se u Premierligu.

Nogometaši Fulhama izborili su povratak u najviši razred engleskog nogometa. U odlučujućoj utakmici na Wembleyju Fulham je s 2:1 slavio protiv Brentforda, a prelomni trenutak na susretu dogodio se samoj završnici prvog produžetka.

Pogodak o kojem će se pričati još danima i koji će vratar Brentforda pamtiti David Raya pamtiti do kraja svog života zabio je Joe Bryan u 15. minuti prvog produžetka.

gol expired Šokirani Cormier ponovno progovorio o ubodima u oči i objasnio zašto to radi divider

On je izveo slobodni udrac iskosa s otprilike 30 metara i činilo se da će ubaciti loptu na peterac. To je pomislio i Raya koji je ostavio bliži kut u potpunosti nebranjen, a kada je uvidio da je Bryan pucao dogodilo mu se ono najgore. Okliznuo se na prvom koraku i nije više stigao pokriti loptu koja je završila u mreži.

Isti je igrač, koji inače igra na poziciji lijevog braniča, postigao još jedan pogodak u 117. minuti. Nakon duplog pasa s Aleksandrom Mitrovićem Bryan je izbio sam pred Rayu i zabio za 2:0, odnosno povratak Fulhama u Premierligu.

Brentford je u posljednjoj, četvrtoj minuti sudačke nadoknade, uspio postići pogodak, ali odmah nakon toga sudac je svirao kraj i slavlje Fulhama moglo je krenuti.

gol expired Bilić otkrio "tajnu" uspjeha Jurgena Kloppa i stao u obranu Neuera zbog pjevanja "Lijepa li si" divider

Pobjedom u najvrijednijoj utakmici godine Fulham će za ulazak u Premierligu dobiti oko 150 milijuna eura.

Brentford nije nikada igrao u Premierligi, a posljednji put boravili su u prvom razredu engleskog nogometa davne 1939. godine.

Podsjetimo, Brentford je mogao do Premierlige i u posljednjem kolu Championshipa, ali je tada na svojem travnjaku bio poražen od davljenika Barnsleyja i nije iskoristio kiks Bilićevog WBA.

Golove s finale utakmice kvalifikacija za Premierligu pogledajte OVDJE.

gol expired Manchester City kompletirao veliki ovoljetni transfer: Realu i Barci "ukrali" talentiranog klinca divider