Rasprodan Poljud

FOTO Torcida zanimljivom porukom obilježila Oluju: "Bježali su i proklinjali majku..."

Torcida je obilježila Dan pobjede i domovinske zahvalnosti koji se slavi 5. kolovoza.

Torcida (Foto: Paun Paunovic/Cropix)

Na rasprodanom Poljudu odigrana je utakmica 1. kola HNL-a između Hajduka i Slaven Belupa (2:1).

Torcida je u prvom poluvremenu podignula poruku kojom su obilježili Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, odnosno vojno-redarstvenu akciju Oluja kojom je prije 29 godina u ustavno-pravni poredak vraćen cijeli okupirani teritorij, osim istočne Slavonije.

"Bježali su i proklinjali majku što su došli u našu Hrvatsku. Oluja 95", pisalo je na transparentu koji je osvanuo na sjevernoj tribini poljudskog stadiona.

Poruka Torcide Poruka Torcide (Foto: Duje Klaric/Cropix)

Abdoulie Sanyang Bamba VIDEO Novo pojačanje Hajduka prekinulo golgeterski post: Zabio nakon više od 450 dana! divider

Zdenko Lovrić VIDEO Pet minuta trajala provjera očitog penala na Poljudu: Što se dogodilo s VAR-om? divider

Marko Livaja Hajduk uspješno otvorio sezonu: Livaja i Bamba sredili Slaven Belupo divider