Sjećate se njega?

VIDEO Zaboravljeni hajdukovac zabio iz teške pozicije i jednim potezom razbjesnio navijače

Fran Tudor i Rakow plasirali su se u polufinale poljskog Kupa.

Fran Tudor (Foto: Tom Dubravec/Cropix)

Fran Tudor zabio je pogodak u dresu Rakowa za plasman u polufinale poljskog Kupa. Slavili su na gostovanju kod Motor Lublina s visokih 3:0, a konačan rezultat postavio je bivši igrač Hajduka.

U 87. minuti susreta domaća obrana je izbila loptu i otklonila opasnost, ali samo do Tudora, koji je iz prilično teške pozicije s ruba kaznenog prostora zavrnuo loptu i poslao je u mrežu.

Ivan Perišić Engleska u čudu: Ovakvo se nešto u FA Cupu nije dogodilo punih 15 godina divider

Sjajno je hrvatski nogometaš iskoristio situaciju i upisao se među strijelce. Kada je pospremio loptu u mrežu, Tudor je stavio ruku na uho i time isprovocirao zvižduke s tribina. Zbog toga je dobio packu od suca, ali sve se ubrzo smirilo.

Na terenu je proveo 90 minuta. Bio je ovo njegov četvrti pogodak za Rakow u svim natjecanjima.

Pogodak Frana Tudora možete vidjeti OVDJE.