Ferguson ljut: Kakav je to sudac, kako nije vidio zaleđe!?

Menadžer Manchester Uniteda Sir Alex Ferguson okrivio je suce (na čelu s glavnim sucem Mikeom Deanom) kao glavne krivce za poraz svoje momčadi od Chelseaja (2-1) na Old Traffordu u sklopu 33. premierligaškog kola...

Bio je to sudar dvije prvoplasirane momčadi prvenstvene ljestvice koji je, pokazalo se, presudio Didier Drogba golom u 79. minuti, nakon dodavanja Salomona Kaloua.

'Ovo je za nas razočaravajuć rezultat. U prvom smo poluvremenu izgledali loše. Predugo nam je trebalo da počnemo igrati i Chelsea je u tom dijelu bio puno bolja momčad. Ali u drugom smo dijelu igrali dobro. Na trenutke smo dominirali u igri, ali nismo iz toga ništa uspjeli izvući,' rekao je Ferguson i potom komentirao drugi Chelseajev gol, koji je, snimka je jasno pokazala, postignut iz zaleđa.

'Ne mogu shvatiti da linijski sudac to nije vidio jer je bio direktno u liniji kada se sve odvijalo. Nikoga nije bilo ispred njega i krivo je procijenio. U utakmici ovakve važnosti zaista su potrebni kvalitetni suci. Danas ih nismo imali i mislim da su pokazali slabu, slabu izvedbu.'

'Chelsea je sada favorit, u to nema sumnje. Pet je kola do kraja, imaju dva boda više i bolju gol razliku. Sada imaju kontrolu. Siguran sam da ćemo mi dobro reagirati nakon poraza, ali možemo pobijediti u preostalih pet utakmica i ne osvojiti naslov,' zaključio je Ferguson.