Fantastičan pogodak

Kakva bomba: Balotelli i društvo trebali voditi barem 3:0 pa primili ovu golčinu

U susretu devetog kola francuskog nogometnog prvenstva Montpellier je pobijedio Nicu s 2:0, a posebno treba izdvojiti fenomenalan pogodak Stephanea Sessegnona.

Montpellier je pobijedio Nicu 2-0. Bila je to neobična utakmica u kojoj je Nica u prvom poluvremenu trebala zabiti barem tri gola, no domaći vratar Benjamin Lecomte je radio čuda.

U drugom dijelu domaćin je kaznio brojne promašaje Nice, a golove su zabili Stephane Sessegnon u 55. i Isaac Mbenza u 74. minuti. Pritom je pogodak Sessegnona jedan od najljepših ovog vikenda i uopće ove sezone u francuskom prvenstvu.

Na ljestvici vodi PSG s 25 bodova, Monaco je drugi s 19 bodova, a zatim slijede St Etienne, Marseille i Nantes sa po 17 bodova.