pepova mašina

Manchester City slomio Everton u samoj završnici i plasirao se u polufinale FA Cupa

Manchester City plasirao se u polufinale FA Cupa nakon teško izborene pobjede protiv Evertona.

Nogometaši Manchester Cityja plasirali su se u polufinale engleskog FA Kupa svladavši u četvrfinalu kao gosti Everton sa 2:0.

Susret je odlučen u samoj završnici, City je do vodstva stigao u 84. minuti kada je Gundgogan najbolje reagirao na odbijenu loptu od grede nakon udarca Laoprtea, da bi prolazak potvrdio De Bruyne u 90. minuti.

Ranije u subotu je Southampton prvi izborio polufinale svladavši kao gost posljednjeg drugoligaša preostalog u natjecanju Bournemouth sa 3:0. Goste je u vodstvo doveo Djenepo (37), da bi potom dva gola postigao Redmond (45+1, 59) za konačnih 3:0.

U nedjelju su na rasporedu preostala dva četvrtfinala u kojima se sastaju Chelsea - Sheffield United i Leicester City - Manchester United.

gol expired Hajduk slavio protiv Šibenika, prvijenac za prvu momčad zabio je Marin Ljubičić divider