malo će još pričekati

Bez golova u gradskom derbiju Liverpoola: Remi odgodio proslavu naslova

Liverpool je mogao stići na korak do naslova, ali morat će još malo pričekati.

Nedjeljnji program Premierlige završio je gradskim derbijem Evertona i Liverpoola, koji je okončan rezultatom 0:0, pa Redsima treba još pet bodova da bi osigurali naslov prvaka Engleske, prvi nakon 30 godina.

Hrvatski stoper Dejan Lovren igrao je od 73. minute za Liverpool.

gol expired Čeka li Zadar širenje koronavirusa? Pogledajte gdje je sve Grigor Dimitrov bio posljednjih dana: Družio se s djecom, igrao košarku... divider

Prethodno je u susretu 30. kola Aston Villa kod kuće izgubila od Chelseaja s 1:2, iako je povela golom Kortneyja Hausea (43). No, Chelsea je u razmaku od dvije minute napravio preokret, a pogotke su postigli američki Hrvat Christian Pulišić (60) i Olivier Giroud (62).

U prvom nedjeljnom susretu 30. kola Newcastle je kod kuće dobio Sheffield United s 3-0, a za goste stvari su krenule nizbrdo nakon isključenja stopera Johna Egana u 50. minuti.

Najbolji trenuci borbe Emmetta i Burgosa

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Prati nas na Instagramu!
👑👑👑👑👑

🗣: "Ne volim kad me podsjećate na moje godine. (...) To je nešto impresivno, ponosan sam na ovaj rekord, na to što sam još uvijek u najboljem klubu na svijetu."

📸: Profimedia
Hajduk uspješno prošao teško gostovanje kod posljednjeg na ljestvici, ali vrlo dobrog Slaven Belupa!
Stigli su sastavi za utakmicu Slaven Belupa i Hajduka! Gattuso je odlučio ostaviti Durdova na klupi.

Može li Hajduk neokrznut proći teško gostovanje u Koprivnici i pobjeći rivalima na četiri boda prednosti, vaša prognoza rezultata?