breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Bravo Ivane!

Iznenađenja u Europskoj ligi: Debakl Feyenoorda kod kuće, hrvatski trener srušio Mourinha!

Odigrano je drugo kolo Europske lige u skupinama G, H, I, J, K i L.

U prvim utakmicama drugog kola Europske lige dogodilo se nekoliko iznenađenja, od kojih je nama najzanimljivije ono u Rotterdamu gdje je austrijski Wolfsberger sa 4:1 nokautirao Feyenoord i tako zasjeo na vrhu Dinamove skupine K sa četiri boda.

Trostruki strijelac za Wolfsberger bio je Liendl (6-11m, 13-11m, 60), a jedan je pogodak dodao Joveljić (66-11m), dok je gol za Feyenoord postigao Berghuis (54).

Dinamo će u 3. kolu za tjedan dana ugostiti Wolfsberger.

Leko sredio Mourinha

U skupini J je Royal Antwerp, kojeg vodi naš Ivan Leko, pobijedio Tottenham s 1:0 i poslije dva kola je na prvom mjestu s maksimalnih šest bodova.

Jedini pogodak postigao je izraelski veteran Lior Refaelov u 29. minuti.

gol expired Dinamo izvukao bod u Moskvi: CSKA napadao, Modri se uspješno obranili divider

Spursi su posebno loše odigrali u prvom poluvremenu, a koliko je Jose Mourinho bio ljut pokazuje i podatak da je već u poluvremenu napravio četiri izmjene ostavivši u svlačionici Lo Celsa, Dele Allija, Bergwijna i Carlosa Viniciusa, a u 58. minuti i Garetha Balea.

Međutim, niti promjene nisu pomogle londonskom sastavu koji je upisao prvi poraz u skupini, dok je Lekina momčad zabilježila i drugu pobjedu.

Leko je Antwerp preuzeo u svibnju ove godine, a trenutačno vode i u belgijskom prvenstvu sa 20 bodova, bod više od Club Bruggea i Sportinga Charleroia.

Ibrahimović promašio penal

Milan je u skupini H pobijedio prašku Spartu sa 3:0, dok su Lille i Celtic odigrali 2:2.

Drugu pobjedu Rossonerima donijeli su Brahim Díaz (24), Rafael Leao (57) i Diogo Dalot (66), dok je Zlatan Ibrahimović u 36. minuti promašio jedanaesterac. Ante Rebić nije nastupio za Milan.

U drugom susretu Lille i Celtic su odigrali 2-2, a domaćin je uspio izjednačiti postigavši dva gola u zadnjih 20 minuta.

Elyounoussi je zabio oba gola za škotski sastav (28, 32), dok su strijelci za Lille bili Celik (67) i Ikone (75). Lille je u 41. minuti imao i kazneni udarac, ali David nije bio precizan.

Domagoj Bradarić je igrao cijeli susret za Lille. Na ljestvici vodi Milan sa šest bodova, dok Lille ima četiri.