slaven u problemima

Englezi primijetili da je Bilić žestoko psovao na hrvatskom: Prijeti mu suspenzija

Bilić je opsovao suca nakon što je dobio crveni karton.

U prvoj utakmici 2. kola engleskog nogometnog prvenstva Everton je na svom Goodison Parku svladao West Bromwich Albion s uvjerljivih 5:2 (2:1), a bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić bio je udaljen s klupe gostiju nakon prvog poluvremena zbog prigovaranja sucu.

U samoj završnici prvog poluvremena WBA pao je u rezultatski zaostatak i ostao s igračem manje, što je jako razljutilo hrvatskog stručnjaka. Nakon što je Everton u 45. minuti poveo s 2:1 golom Jamesa Rodrigueza, u drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena još je i branič WBA Kieran Gibbs isključen zbog udaranja Jamesa Rodrigueza, a kada je sudac Dean dosudio odlazak na odmor, Bilić mu je prišao i jasno dao do znanja kako je nezadovoljan njegovim dijeljenjem pravde.

gol expired La Repubblica: Boban se vraća u Milan divider

Dean mu je stoga pokazao crveni karton, pa je Bilić drugo poluvrijeme gledao s tribina.

Hrvatski trener bio je nezadovoljan suđenjem, a nakon što je dobio crveni, u prolazu je opsovao, a sve su snimile kamere u prijenosu uživo.

''Ajde u pi*ku materinu'', rekao je nervozni Bilić nakon crvenog kartona.

Iako je psovao na hrvatskom jeziku i Englezi to ne razumiju, Bilića bi opet mogla sustići kazna.

gol expired Hrvatski sudac dijeli pravdu Milanu u Europi: Pomagat će mu kolege iz HNL-a divider

U zapisniku utakmice stoji da je Bilić koristio ružne riječi.

"Menadžer West Bromwicha po završetku prvog poluvremena utakmice ušao je na teren ponašajući se i koristeći rječnik koji spada pod nedolično ponašanje."

Ako se Biliću dokaže krivnja, dobit će dvije utakmice zabrane vođenja momčadi.