redsi dočekali pobjedu

Liverpool pobijedio Wolverhampton golom bivšeg igrača Vukova

Liverpool je prekinuo niz od dva prvenstvena poraza.

U posljednjoj utakmici 28. kola engleskog nogometnog prvenstva prvak Liverpool je kao gost svladao Wolverhampton Wanderers s 1:0 (1:0).

Jedini pogodak na utakmici postigao je bivši igrač Vukova Diogo Jota u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena.

Susret je obilježila teška ozljeda domaćeg vratara Ruija Patricija u samoj završnici dvoboja. On je u 88. minuti ostao ležati na travnjaku te mu se pomoć na terenu ukazivala više od 10 minuta kako bi mu glava bila pravilno imobilizirana sve dok nije prebačen na nosila i iznesen.

gol expired Emotivna večer u Barceloni: Messi izjednačio Xavijev rekord, pa bio igrač utakmice divider

Ovom pobjedom Liverpool je skočio na šesto mjesto ljestvice sa 46 bodova, koliko ima i sedmi Everton koji je odigrao susret manje, dok je Wolverhampton ostao 13. sa 35 bodova.

Na vrhu je Manchester City sa 71 bodom, 14 više uz utakmicu više od drugog Manchester Uniteda.