Druga zaredom u PL-u

Fernandes pogodio za gostujuću pobjedu Uniteda na Casemirovom debiju

Fernandes je volejem probio mrežu Southamtona, a Casemiro debitirao u zadnjih desetak minuta susreta za drugu uzastopnu pobjedu u Premier ligi.

Casemiro, Ten Hag i Dalot (Foto: Afp)

U prvoj utakmici 4. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je kao gost svladao Southampton sa 1-0 (0-0). Veliko pojačanje iz Real Madrida Casemiro odigrao je svoje prve minute u dresu Crvenih vragova ušavši pri kraju susreta.

Pogodak za drugu uzastopnu pobjedu Manchester Uniteda postigao je u 55. minuti Portugalac Bruno Fernandes preciznim udarcem sa 15-ak metara nakon ubačaja Dioga Dalota.

Bijeg sa začelja

Manchester United, koji je nakon dva kola bio na začelju ljestvice, s dvije uzastopne pobjede je privremeno došao do šestog mjesta, dok je Southampton na 13. poziciji.

Vodeći Arsenal ima maksimalnih devet bodova iz tri nastupa, a po sedam bodova su sakupili Manchester City, Leeds United, Tottenham Hotspur i Brighton and Hove Albion.