albanija bolja od islanda

Luda utakmica u Engleskoj: Kosovo zabilo tri pogotka, no odlazi kući bez bodova

Engleska i Kosovo odigrali su susret s čak osam pogodaka, a na kraju su tri boda upisali Englezi.

Englezi slave pogodak protiv Kosova (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U sklopu 6. kola skupine A kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo 2020. godine Engleska je pred svojim navijačima slavila protiv Kosova s 5:3. Poveli su gosti već u 1. minuti nakon velike pogreške engleske obrane, no do kraja poluvremena Englezi su postigli pet komada i praktički riješili pitanje pobjednika.

ENGLESKA - KOSOVO 5:3

Sterling je zabio u 8. minuti, Kane u 19., Vojvoda autogol u 38., a zatim Sancho dva u 44. i 46. minuti prvog dijela. U nastavku je Berisha postigao svoj drugi pogodak na susretu, a potom je Muriqi smanjio na 5:3.

KOMIČNI AUTOGOL KOSOVA

Kane je u 65. minuti propustio postići pogodak iz kaznenog udarca.

Nakon četiri odigrane utakmice Engleska je vodeća s maksimalnih 12 bodova, a Češka je druga s devet, nakon što je slavila kod Crne Gore s 3:0.

Cristiano Ronaldo (Foto: AFP) Briljantna partija Cristiana Ronalda: Izrešetao mrežu Litve i srušio rekord! divider

U skupini H Albanija je pobjedom protiv Islanda maksimalno zakomplicirala stvari. Turska i Francuska slavile su protiv Moldavije, odnosno Andore, te su na vrhu ljestvice s 15 bodova. Albanija je s 4:2 bila bolja od Islanda, te je stigla do devetog boda, a Island ostao na 12.

gol expired Štimac kreirao veliko iznenađenje: Hrvatski stručnjak šokirao Aziju! divider