Povijesna sramota

Englezi obrisali pod sa Srbijom: Orlovi poveli, ali uslijedio je neviđeni brodolom

Engleska mlada reprezentacija do 21 godine pobjedila je vršnjake iz Srbije s visokih 9:1.

Zastava Srbije (Foto: Afp)

Mlada reprezentacije Srbije do 21 godine izgubila je s gotovo nevjerojatnih 9:1 na gostovanju u Engleskoj.

Gotovo bajkovito je krenula utakmica za Srbiju, poveli su u 27. minuti pogotkom Vladimira Lučića, ali onda je uslijedio neviđeni brodolom. Englezi su u preostale 63 minute napunili mrežu mladih Srba do vrha.

Pogledajte sažetak utakmice Hrvatska - Turska

Na kraju je na semaforu stajalo 9:1, mladi napadač Chelsea postigao je dva pogotka, a mladi Englezi su postigli čak tri pogotka u samo četiri minute na samom kraju susreta.

Nogometaši Albanije Albanci došli na korak do Eura, Škotima prvi poraz divider

Srpski mediji ostali su šokirani rezultatom, gotovo svi su se raspisali o nevjerojatnoj sramoti mladih ''Orlića'' te traže odgovorne za povijesnu sramotu svojih mladih nogometaša.