Dudu od prve minute na mjestu nesreće?

Vjerojatni izostanak danskog nogometaša Arsenalove momčadi Nicklasa Bendtnera u subotnjoj premierligaškoj utakmici protiv Birminghama trebao bi otvoriti vrata Eduardu da Silvi...

Piše to Sport.co.uk koji donosi izjavu Bendtnera koji je u posljednih pet prvenstvenih utakmica za 'topnike' postigao tri gola i za još tri asistirao.

'Iščašio sam gležanj i već na poluvremenu bio siguran da neću moći odraditi cijelu utakmicu (izašao u 58., op.a.). Nadam se da ću tijekom četvrtka i petka moći trenirati s ostatkom momčadi kako bih se spremio za subotnji ogled, no sumnjam u takav ishod. Na svakodnevnim sam terapijama i do sada se nisam priključio treninzima', rekao je Bendtner.

'Hrvatski nogometni reprezentativac nije pronašao svoje mjesto u početnoj momčadi Arsenala od siječanjske 4-2 pobjede protiv Boltona, te se i dalje trudi vratiti formu koja ga je gurala u uski krug 'najubojitijih' napadača u Engleskoj prije no što se ozlijedio', piše internetska stranica.

Podsjetimo, upravo na utakmici protiv Birminghama, u veljači 2008. godine, Eduardu je nogu slomio branič Martin Taylor. Zaigra li od prve minuta u nadolazećem srazu na St. Andrewsu, hrvatski napadač mogao bi biti posebno inspiriran...