Raspored im ide na ruku

Borussia deklasirala Eintracht i zasjela na prvo mjesto pet kola prije kraja Bundeslige!

Nogometaši Borussije iz Dormunda slavili su 4:0 na domaćem terenu protiv Eintrachta iz Frankfurta u 29. kolu Bundeslige.

Slavlje igrača Borussije (Foto: Afp)

Nogometaši dortmundske Borussije iskoristili su poraz do danas vodećeg Bayerna i uvjerljivom domaćom pobjedom 4:0 protiv Eintrachta ponovno zasjeli na čelo prvenstvene ljestvice, pet kola prije kraja prvenstvene utrke.

Yassine Benrahou VIDEO Pogledajte majstorske golove Benrahoua i Sahitija: Kosovar u stilu Quaresme u suprotni kut divider

Jude Bellingham je u 19. minuti postigao prvi pogodak za Borussiju. Prednost domaće momčadi udvostručio je Donyell Malen u 24. minuti, prvim od svoja dva pogotka.

Do kraja prvog poluvremena mrežu Eintrachta zatresao je i Mats Hummels u 41. minuti za 3:0. Konačnih 4:0 postavio je Malen u 66 minuti.

Kod Eintrachta u momčadi nije bilo hrvatskog reprezentativca Kristijana Jakića zbog ozljede.