Bilo mu je previše

Ostali bez SP-a u filmskoj završnici: Izbornik se od šoka srušio nasred terena, navodno je imao srčani udar

Djamel Belmadi navodno je zaradio srčani udar zbog šoka u 124. minuti i gola u gostima.

Nogometaši Alžira ostali su bez plasmana na Svjetsko nogometno prvenstvo nakon drame u dvoboju protiv Kameruna.

Alžir je ispao golom u 124. minuti susreta. Za prolaz Kameruna zabio je Karlo Toko Ekambi i šokirao milijune Alžiraca.

Kamerun je prošao u Katar zahvaljujući golu u gostima, a to pravilo je ukinuto u Europi. Takav scenarij do kraja života će pamtiti Djamel Belmadi. Izborniku Alžira je pozlilo nakon primljenog gola za poraz, a navodno je dobio srčani udar zbog šokantnog poraza.

gol expired VIDEO Nisu se plasirali na Svjetsko prvenstvo pa su porazbijali pola stadiona divider

Nakon nogometaša Senegala i Gane, odlazak na Svjetsko prvenstvo u Katar krajem ove godine još su iz Afrike izborili Maroko, Tunis i Kamerun.

Alžirci su u prvom susretu, kao gosti, slavili s 1:0, no Kamerunci su uzvratili te su 90-minutno nadmetanje ovog utorka dobili s 1:0 (pogodak Choupa-Motinga u 22. minuti). U produžecima nije bilo golova sve do 118. minute, kada je nastao delirij na stadionu uslijed gola Toube.

gol expired Vaha poslije plasmana u Katar na terenu dobio telefonski poziv koji nikad neće zaboraviti divider

Sekunde su Alžir dijelile od odlaska na SP, ali je šok uslijedio u 124. minuti, kada je Toko-Ekambi zabio za 2:1 pobjedu gostiju i plasman Kameruna na Svjetsko prvenstvo.